FranchIsIng

Neden Zürüm yatırımı yapmalıyım?

Neden Zürüm yatırımı yapmalıyım?

Türk halkının geleneksel gıdalara yönelik tercihleri ve modern yaşamın hızlı tüketim eğilimlerini bir araya getirerek geleneksel fast food konseptini hayata geçiren Zürüm Dürüm Türkiye’nin bu anlamda ilk franchise markasıdır.  Dünyaca ünlü Gaziantep mutfağının altyapısı ile oluşturulan lezzetlere, modern mekanlarda, hızlı ve pratik sunumlar eklediğimiz bu konsept, her yaş ve segmentteki Türk tüketicisini hedeflemektedir.

Zürüm Dürüm’ün sunumda kullandığı ve ‘Zırhta Kebap Dürüm’ adıyla piyasaya sunduğu yöntem ise, markayı sektördeki diğer kebap işletmelerinden ve dürüm işletmelerinden farklı bir konuma yerleştirmektedir.

Bu farklı konsept, Zürüm’ü müşterilerin gözünde lezzet, sağlık, kalite ve hijyen açısından güvenilir bir noktaya taşırken, yatırımcılar açısından ise kârlı bir fırsat sunmaktadır.

Toplumun tüm yaş, eğitim ve gelir gruplarına hitap edecek şekilde oluşturulan menüsü ile çok geniş bir hedef kitle potansiyeline sahip olan Zürüm markası, yatırımcılarına sektör ortalamasının üstünde bir kârlılık vaad etmektedir.


 - Zürüm - Zırhta Kebap Dürüm