• image

  Çeşit Sınırını Sen Belirle

  Sonsuz zürüm lezzetlerinin nirvanasına yolculuk yap, kendi özel zürümünü yarat!
 • image

  Zırhta Kebap Dürüm

  İster kuşbaşı, ister kıyma, ister tavuk ister ciğer dürümü... Tercih Senin.
 • image

  ÇOK LEZZETLİ

  Dürümlerimizi Gaziantep mutfağının asırlardır süregelen kebap pişirme usulleriyle hazırlıyoruz.


CİĞER MENÜ

Ciğer Kavurma, İçli Köfte, Havuç Dilimi, Baklava, İçecek

ADANA MENÜ

Adana Kebap, İçli Köfte, Havuç Dilimi, Baklava, İçecek

TAVUK MENÜ

Tavuk Kebap, İçli Köfte, Havuç Dilimi, Baklava, İçecek

KUZU ŞİŞ MENÜ

Kuzu Şiş, İçli Köfte, Havuç Dilimi Baklava, İçecek

DÜRÜMÜN YENİ HALİ

Zürüm Nedir Ne Değildir?

Zürüm bir çeşit dürümdür. Ancak her dürüm Zürüm değildir! Dürümü zürüm yapan temel unsur ‘zırh’tır. İkinci unsur da ‘kebap’ dürümü olmasıdır.
Dolayısıyla; bir dürümün Zürüm olması için hem ‘kebap dürümü’ olması, hem de ‘zırhlanmış’ olması gerekmektedir.
İşte; Zürüm ve Zırhta Kebap Dürüm markaları, Türk kebapçılık sektöründeki bu en yenilikçi, en lezzetli ve en orijinal dürümün adıdır. Şimdilik tek adresi de burasıdır…
Zürümlenmeye hazır mısınız?

Kaç Çeşit Zürüm Var ?

İşte orasını biz de kestiremiyoruz. Bu biraz sizin hayal gücünüze, biraz da damak keyfinize bağlı. Çünkü her zürüm kendine has, herkesin zürümü kendine özel… İster kuşbaşı, ister kıyma; ister tavuk, ister ciğer zürümü…
İstersen ikili, üçlü karışık kombinasyonlarla sonsuz zürüm lezzetlerinin nirvanasına yolculuk yap, kendi özel zürüm formülünü yakala. Zırh, ustalarımızın hünerli ellerinde ama zürümün kontrolü, senin elinde!
Haaa!... ‘Ben klasikçiyim. Zürümsüz, bildiğimiz kebap dürümü yemek istiyorum’ diyen de başımız gözümüz üstüne…

Bir Dürüm Nasıl Zürümleniyor ?

Önce marifetli ustalarımız, mangalda çeşit çeşit geleneksel kebaplarımızı pişiriyor. Ardından pişen kebaplarımızı baharatlarımızla birlikte zırh ustalarımızın eline bırakıyoruz. İşte lezzetin sırrı da tam olarak burada.
Mangal ateşinden yeni çıkmış kebaplar ve garnitürleri zırhımızın keskin bıçakları arasında Zürüm’e eşsiz lezzetini veren ideal kıvama gelene kadar zırhlanıp, tüm tatların dengeli bir şekilde harmanlandığı muhteşem bir lezzet dengesi ortaya çıkıyor.
Tadına bakanlar da ‘Yok böyle bir şey!’ diyor…
 • LEZZETLİ
  ÇÜNKÜ

  Dürümlerimizi geleneksel Gaziantep mutfağının asırlardır süregelen kebap pişirme usulleriyle ve eşsiz baharatlarının karışımıyla hazırlıyoruz.

 • SAĞLIKLI
  ÇÜNKÜ

  Dürümlerimiz hijyen ve toplum sağlığı kriterlerine uygun olarak; güncel yasa ve yönetmelikdeki koşullara tam uygun olarak hazırlanmaktadır.

 • DOĞAL
  ÇÜNKÜ

  Menülerimizde kullanılan et ürünlerimizi tamamen doğal ortamlarında yetişmiş, yerli hayvanlardan özenle seçiyor, katkı maddelerinden uzak duruyoruz.

 • KALİTELİ
  ÇÜNKÜ

  Kebabın lezzeti; içerisinde kullanılan etin, sebzenin, baharatın kalitesine bağlıdır. Bu kaliteyi lezzet şölenine dönüştüren ise ustalarımızın sırlarıdır.